Czas na derby!

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 11 kolejki Ligi Okręgowej który zarazem będzie lokalnymi derbami, ponieważ do Łaskarzewa przyjeżdża Wisła Maciejowice. Jest to mecz który elektryzuje zarówno fanów z Łaskarzewa jak i z Maciejowic. Goście niedzielnego spotkania od początku sezonu prezentują nieumiejętność gry na boiskach rywali, ponieważ w tym sezonie w 4 spotkaniach rozgrywanych przez Wisłę w roli gości drużyna  z Maciejowic nie strzeliła nawet jednej bramki tracąc ich aż 29 co daje średnią 7.25 traconych bramek na mecz na wyjazdach. Jedyne punkty zdobyte przez Kosynierów to punkty z meczów na swoim boisku gdzie żadnej z drużyn w tym sezonie nie gra się łatwo. Wisła jest tegorocznym beniaminkiem Ligi Okręgowej. Jako że jest to mecz derbowy statystyki powinny odejść na boczny tor. Jesteśmy pewni że niedzielny mecz będzie meczem walki w którym żaden zawodnik nie odstawi nogi walcząc o każdą piłkę. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania Promnika w meczu derbowym!

ŁKS Promnik Łaskarzew - MRKS Wisła Maciejowice - NIEDZIELA 15.10.2017 godzina 15:00 stadion przy ul. Kusocińskiego 10 w Łaskarzewie.

KADRA PROMNIKA:

1.Manicki Tomasz