Mecz z Tłuszczem

Dnia 16 września o godzinie 14:00 nasza drużyna na własnym boisku podejmie drużynę Bobra Tłuszcz. Jest to rywal z którym mamy niekorzystny bilans ostatnich 4 meczów. Udało się nam tego rywala pokonać tylko raz ( 4:0 na własnym boisku w sezonie 2015/2016). Natomiast nasz rywal znalazł sposób na naszą drużynę trzykrotnie ( 5:2 w sezonie 2015/2016 w Tłuszczu, 3:2 na boisku w Kobyłce i 3:2 w Łaskarzewie w ubiegłym sezonie). Mecze w ubiegłym sezonie kończyły się bramkami strzelonymi przez ekipe ,,Bobrów" w doliczonym czasie gry. W obecnym sezonie nasz sobotni rywal w 6 meczach zgromadził 9 punktów. Wynikiem na który warto zwrócić uwagę jest między innymi zwycięstwo w Warszawie z Hutnikiem 3:2 czy też rozgromienie Świtu II Nowy Dwór Mazowiecki na własnym terenie aż 7:1. Drużyna ta znalazła również sposób na pokonanie drugiego spadkowicza z IV ligi a mianowicie Unie Warszawa, z którą na własnym stadionie wygrała 1:0. Jednak w miniony weekend Bóbr był jedną z ekip która sprawiła niemiłą niespodziankę swoim kibicom ulegając na własnym boisku Olimpii Warszawa 0:1. Jak nasza drużyna spisze się na tle grającego w tym sezonie w kratkę rywala? Czy naszej drużynie uda się znowu zapunktować? Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny.

Zdjęcie użytkownika ŁKS Promnik Łaskarzew.