Mecz z Unią

Zaledwie 4 dni po pechowym remisie na własnym boisku z drużyną Bobra Tłuszcz przed naszą drużyną stoi arcytrudne zadanie - zaległy mecz I kolejki z drużyną Unii Warszawa. Nasz środowy rywal to drugi ze spadkowiczów z IV ligi który znalazł się w naszej grupie Ligi Okręgowej. O przeciwniku wiemy niewiele ponieważ nigdy nie mierzyliśmy się z tą drużyną. Jednak patrząc na bardzo dobry początek sezonu naszego środowego rywala trzeba uznać go za jednego z faworytów do awansu. Unia w 6 rozegranych spotkaniach dała się pokonać tylko raz (porażka z Bobrem Tłuszcz 0:1). Unia posiada jedną z najszczelniejszych formacji obronnych w lidze - w 6 meczach straciła jedynie 5 bramek.Pokazuje to jak ciężkie zadanie stoi przed naszą drużyną. Zapraszamy wszystkich kibiców na to miejmy nadzieje bardzo ciekawe widowisko.

ŁKS Promnik Łaskarzew - Unia Warszawa środa 20.09.2017 godzina 16:30 Stadion Promnika ul. Kusocińskiego 10