Odpadamy z Pucharu Polski

Dość szybko w tym roku żegnamy sie z rozgrywkami Pucharu Polski. W II rundzie Promnik uległ w Wiązownej miejscowemu Advitowi po rzutach karnych. W regulaminowych 90 minutach padł wynik 2:2 po dwóch bramkach Przemysława Alota. W rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze wygrywając serię 4:2.

Skład Promnika: Michalczyk - Korycki, Jankowski, Cieśla, Kozikowski E. - Kozikowski K, Licbarski - Galbarczyk, Wójcik,   Kisiel (80' Kosmala) - Alot

Tydzień wcześniej z rozgrywkami Pucharu Polski w I rundzie pożegnała się nasz drużyna juniorów w rocznika 99. Nasi juniorzy przegrali z drużyną występującą w A- klasie również w rzutach karnych. Po 90 minutach padł wynik 0:0. W karnych goście z Otwocka okazali się lepsi wygrywając 4:2.

Skład Promnika 99: Michalczyk- Kuchnia, Jankowski, Figielski, Grzechnik- Licbarski (10' Biernat) , Szewczyk R., Jarzyna, Ragus (87' Paszkowski) , Kisiel A. - Tobiasz