Podsumowanie weekendu

SENIORZY

Nasza seniorska drużyna podejmowała na własnym boisku Sokół Serock. Jak dotąd własne boisko nie było dla nas atutem, ponieważ przed meczem z Sokołem zdobyliśmy u siebie jedynie jeden punkt. Było to dla nas spotkanie za 6 punktów, ponieważ trzeba było zdawać sobie sprawę że w przypadku jakiejkolwiek utraty punktów pozycja gwarantująca nam utrzymanie odjedzie nam zdecydowanie. Jednak po meczu w którym przez cały czas gry kontrolowaliśmy mecz pokonujemy ekipe Sokoła 3:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Przemysław Alot, Przemysław Galbarczyk i Filip Trzpil.
Obraz gry naszej drużyny w tym meczu stanowi bardzo dobry prognostyk na końcówkę rundy jesiennej gdzie miejmy nadzieje nasza drużyna będzie zdobywać punkty regularnie.

ROCZNIK 1999

W piątek podopieczni trenera Dariusza Winka udali się do Garwolina na derbowy mecz z drużyną Wilgi Garwolin. Od samego początku w Garwolinie nasi zawodnicy byli zaskakiwani nieprzyjemnymi sytuacjami od przebierania się w szatni bez światła po opóźnienie meczu o prawie godzine przez złe rozplanowanie meczów drużyn młodzieżowych przez Wilge. Jednak przechodząc do samego meczu pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Nasi młodzi piłkarze powinni schodzić na przerwę z przewagą minimum dwóch bramek jednak ich rywale przeprowadzając w pierwszej połowie jedną akcje zeszli na przerwę z prowadzeniem 1:0. Druga połowa była fatalna dla naszej drużyny. Pawie na samym jej początku czerwoną kartkę dostaje nasz zawodnik. Od tego momentu wszystko sie posypało i nasza juniorska drużyna przegrała mecz aż 0:6 co było jednak zbyt wysokim wymiarem kary w przeciągu całego meczu.

ROCZNIK 2003/2004

W niedzielny poranek podopieczni trenera Filipa Trzpila udali się w ponad 100 - kilometrową podróż do Korytowa aby podjąć miejscową drużynę Błękitnych Korytów która w pierwszym meczu zdeklasowali w Łaskarzewie wygrywając mecz 11:2. Jednak tego wyjazdu nasi młodzi chłopcy nie będą raczej wspominać dobrze, ponieważ stracili tam punkty remisując mecz 2:2 co było pewnego rodzaju niespodzianką biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu.

ROCZNIK 2005/2006

W sobotę w Łaskarzewie odbył się mecz rocznika 2005. Podopieczni Filipa Trzpila podejmowali swoich rówieśników z drużyny CKKS Sokół Celestynów. Był to mecz w którym chłopcy z Promnika tworzyli sobie co chwilę akcje które powinny kończyć się zdobyczami bramkowymi. Jednak końcówka meczu okazała się bolesna dla naszych młodych adeptów futbolu ponieważ po bramce samobójczej chłopcy remisuja mecz 2:2 będąc w przekroju całego meczu drużyną lepszą od przeciwnika.