Wyjazd do Marek

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Promnika na wyjazdowy mecz z Marcovią Marki. Jest to dobrze nam znany rywal z którym mierzymy się juz trzeci sezon z rzędu. Trzeba również zaznaczyć że w obu poprzednich sezonach drużyna z Marek kończyła sezon w czubie tabeli. W tym roku drużyna z Marek mocno zaczęła sezon jednak od pewnego czasu widać regres formy tej ekipy,która przed sezonem stawiana była jako jeden z faworytów w walce o IV lige. Jest to drużyna z którą naszej drużynie zdecydowanie lepiej gra się na wyjeździe. Poprzednie batalie naszej drużyny z Marcovia były meczami pełnymi walki zaangażowania i ładnej gry w wykonaniu obu ekip. Bilans z dwóch ostatnich sezonach w meczach z Marcovia to 1 zwycięstwo ( 2:1 w Markach w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016) 1 remis ( 0:0 w Markach w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017) i 2 porażki ( 1:2 w Łaskarzewie w rundach wiosennych sezonów 2015/2016 ; 2016/2017). Miejmy nadzieje że w sobote uda się naszej drużynie podtrzymać dobrą passę meczów w Markach.

Zapraszamy do kibicowania!

MTS Marcovia 2000  Marki - ŁKS Promnik Łaskarzew